MOONS Varsovie to przestrzeń, w której tworzone jest niebanalne podejście do estetyki ślubnej, a romantyzm przeplata się z prostotą oraz szacunkiem do wysokiej jakości tkanin. Filozofia marki wyrosła z tęsknoty za skromnością, ale także z zachwytu zmysłowością w delikatnym ujęciu. Tworząc własną interpretację uwodzicielskiego minimalizmu MOONS na nowo odkrywa naturalne jedwabie, koronki, gipiury. Swoją estetykę proponuje nie tylko przyszłym pannom młodym, ale także ich świadkowym, druhnom, kobietom celebrującym ważne wydarzenia. Oprócz stałych i sezonowych kolekcji tworzymy edycje limitowane takie jak utrzymana w duchu boho [FLOWERS STORIES]. Twarzą kampanii została Lidia Popiel.

Niezwykle ważne dla duetu realizacje - suknie wieczorowe - można było zobaczyć na Oscarach 2015 i na Festiwalu Filmowym w Wenecji 2015. W Los Angeles suknię MOONS zaprezentowała na sobie Magda Hueckel, współtwórczyni nominowanego do nagrody dokumentu „Nasza Klątwa“. Na weneckim czerwonym dywanie w naszej kreacji wystąpiła natomiast Paulina Chapko, odtwórczyni głównej kobiecej roli w filmie "11 minut" Jerzego Skolimowskiego.

Spotkanie zmysłowego minimalizmu z księżycową magią. Mariaż prostoty z baśniowością. Kolekcja Alchemia to ewolucja myśli o formie, surowości i naturze. Do charakterystycznych dla MOONS surowych cięć i transparentnego jedwabiu dołączył blask, błysk, tajemnica. Patynowana żorżeta, wełna przetykana złotą nicią, ornamentowa struktura tkanin, iluzja, srebro, bohemiczne zdobienia, kamienie, plisy. Detalem łączącym wszystkie dotychczasowe kolekcje duetu projektantek jest niezmiennie szlachetna, francuska koronka Sophie Hallette, lekkość i, mimo wzbogacenia form, typowy dla MOONS umiar.

Do uzupełnienia kolekcji 2017, i stworzenia wyjątkowych mini-kolekcji dodatków, duet MOONS zaprosił swoich przyjaciół: Decolove (misternie zdobione, ręcznie wykonywane tiary, korony, spinki), C by Cosima Borawska (niepowtarzalne, wykonywane ręcznie, w pojedynczych egzemplarzach, opaski z elementami jedwabiu,) , Rosa Gold Chains (subtelna biżuteria o współczesnych formach), Wasze Obrączki (najbardziej osobiste obrączki świata, wykonywane w znakomitej warszawskiej pracowni złotniczej).

Kolekcja na sezon 2016 inspirowana była pozornymi przeciwieństwami, które przyciągając się - uzupełniają. Impulsem do stworzenia kolekcji był zachwyt nad surowością i sensualnością płynącą z natury. Cykl odzwierciedla kobiecą siłę, wewnętrzną charyzmę, piękno duszy i umysłu. Jest kontynuacją minimalistycznego myślenia MOONS o estetyce ślubnej. Projekty bazują na szlachetnych jedwabiach, ręcznie układanych plisach z delikatnego szyfonu, francuskich koronkach ze 120-letnią tradycją. Uzupełniają wełniane i kaszmirowe wdzianka, skórzane torebki w kolorze ecru, postarzanego srebra i złota oraz wyrafinowana biżuteria wyplatana na szydełku z dziesiątek metrów srebrnego drutu - zaprojektowana w ramach limitowanej edycji FROU FROU for MOONS Varsovie.

Kolekcja stworzona dla wszystkich marzycielek, siłaczek, królowych życia, pasjonatek, kobiet wrażliwych oraz tych idących zawsze pod prąd.

To także esencja eteryczności połączonej z siłą kobiecej wyobraźni, naturalności i charakteru. Surowo cięte jedwabie, dyskretne koronki, niedopowiedziane transparentności. Prawdopodobnie jedna z pierwszych koncepcji ślubnych promująca tworzenie sukni ślubnych w duchu slow. Kolekcja 2015 to odwrócenie od utartych ścieżek, stereotypów, filozofia dzięki której powstało określenie MOONSGIRL - kobiety, która docenia to kim, i jaka, jest.

ATELIER | ZAMÓWIENIA
maria@moons-varsovie.com
+48 500 170 627

PR | MEDIA
magdalena@moons-varsovie.com
+48 502 761 047

ZAPRASZAMY
poniedziałki, środy, piątki 9:00 - 16:00
wtorki, czwartki 9:00 - 21:00
wybrane soboty 9:00 - 15:00