Projekty autorstwa duetu projektantek: Marii Folty-Szopińskiej i Magdaleny Sochy-Włodarskiej realizowane są przez doświadczone i wykwalifikowane ręce zespołu współpracujących z atelier krawcowych. Wyjątkowość sukni MOONS polega także na tym, ze od "a" do "z" szyte są dla danej Panny Młodej, z dbałością o każdy szczegół. Suknie MOONS szyte są na miarę, z naturalnego jedwabiu oraz szlachetnych, włoskich i francuskich koronek, w tym z koronek pochodzących z prestiżowej manufaktury Sophie Hallette - tej samej, która stworzyła koronkę do sukni ślubnej księżnej Kate Middleton.
Suknie można przymierzać w autorskim atelier MOONS na Saskiej Kępie w Warszawie. To tutaj dbamy o komfort i kameralny charakter spotkania. Każdą Klientkę umawiamy z wyprzedzeniem, indywidualnie, na konkretny dzień i konkretną godzinę.
Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce: www.moons-varsovie.com/kontakt. Z przyjemnością ustalimy dogodny termin spotkania. Aby zmienić lub odwołać umówione wcześniej spotkanie wystarczy do nas zadzwonić, napisać wiadomość e-mail lub SMS.

Prosimy o przyniesienie ze sobą gładkiej, cielistej bielizny (biała bielizna często przebija przez białe, jedwabne suknie) i butów o docelowej wysokości obcasa. To pozwoli nam na jak najlepsze dopasowanie sukni oraz pomoże w doradzeniu najkorzystniejszych rozwiązań.

Pomocne w dopasowywaniu konkretnych modeli będzie także wcześniejsze zapoznanie się z kolekcjami MOONS (kolekcje 2015, 2016, 2017) i fotografiami zamieszczonymi na naszej stronie www.moons-varsovie.com (KOLEKCJE) oraz wypisanie nazw modeli, które najbardziej zwróciły uwagę przyszłej panny młodej.
Suknie, które posiadamy w atelier są gotowymi modelami w rozmiarze 38. Taki orientacyjny numer pozwoli nam na ustalenie rozmiaru danej Panny Młodej. Podczas przymierzania sukni MOONS omawiamy zawsze wszelkie oczekiwania, odpowiadamy na pytania, sugerujemy dodatkowe rozwiązania.
Tak, ponieważ zawsze szukamy najlepszych rozwiązań. Często korzystnym i/lub efektownym rozwiązaniem jest wprowadzenie zmian (w tym konstrukcyjnych), bądź połączenie ze sobą atutów konkretnych modeli. Po spotkaniu wysyłamy mailowo końcową wycenę wybranych modeli i - jeśli takie sugestie się pojawiły - proponowanych zmian.
MOONS Varsovie tworzy nowe modele sukni na indywidualne zamówienie. Nie realizujemy jednak czyichś projektów, nie odszywamy modeli ze zdjęć. Proces indywidualnego tworzenia sukni poprzedzony jest zawsze rozmową o oczekiwaniach, fasonach, tkaninach. Po ustaleniu koncepcji przedstawiamy specjalnie stworzony projekt, którego koszt w wysokości 400 zł - po zaakceptowaniu przez Klientkę - wchodzi w cenę sukni. W przypadku rezygnacji z usługi, kwota ta jest opłatą za wykonanie projektu.
Przymiarki w atelier MOONS trwają do 1,5 godziny. Jest to czas, który rezerwujemy specjalnie dla danej Panny Młodej. Oprócz przymierzania sukni mamy czas na rozmowę przy filiżance herbaty, omówienie dodatków i całej koncepcji stylizacji.
Spotkanie w atelier MOONS jest bezpłatne. Podczas wizyty, oprócz przymierzania i pomocy w wyborze sukni, mamy czas na doradzenie dodatków i biżuterii, polecenie zaprzyjaźnionych z MOONS makijażystów, stylistów fryzur, florystów, fotografów, zadbanie o całościową koncepcję wyglądu. To różni atelier MOONS od popularnych salonów ślubnych. Jeśli pomimo tej wizyty przyszła Panna Młoda chciałaby przyjść ponownie (np. tym razem z doradcą, Mamą, przyjaciółką) i jeszcze raz przymierzać przymierzane wcześniej modele, wówczas koszt ponownego spotkania wynosi 200 zł. Zachęcamy, by już na pierwsze spotkanie zabrać bliską osobę.
Wybraną suknię najlepiej zamówić 5-6 miesięcy przed datą planowanego ślubu. Realizujemy także usługi „szycia expressowego” - dla Panien Młodych, które decyzję o szyciu sukni MOONS podejmują krócej niż na 2 miesiące przed datą ślub, oraz usługi szycia w „trybie weekendowym”, który jest szczególnie dogodny dla osób mieszkających zagranicą lub w dużej odległości od naszej warszawskiej pracowni.
Tak, istnieje taka możliwość. Ponieważ każda suknia MOONS powstaje indywidualnie dla danej Panny Młodej, szycie sukni "na odległość" opiera się wyłącznie na przesłanych nam wymiarach (wcześniej przekazujemy wytyczne odnośnie potrzebnych wymiarów). Suknia szyta jest w naszej pracowni krawieckiej, nie posiadamy gotowej rozmiarówki. Dlatego też suknie uszyte bez możliwości spotkania się i przeprowadzenia przymiarek z Panną Młodą nie podlegają zwrotowi.
Po podjęciu decyzji o wyborze modelu podpisujemy z przyszłą Panną Młodą Umowę, w której umieszczamy określone ustalenia i terminy (przymiarek, odbioru etc.). Na spotkanie, na którym zawierana będzie między nami Umowa, prosimy o przyniesienie ważnego dokumentu tożsamości.
Tak, przy podpisaniu Umowy na wykonanie sukni MOONS uiszcza się zadatek w wysokości 50% wartości danego modelu. Płatności można dokonać gotówką lub przelewem. Nie posiadamy możliwości płacenia kartą płatniczą/ kredytową. Wpłacenie zadatku jest dla nas potwierdzeniem decyzji o realizacji zamówienia.
Tak, istnieje taka możliwość. Koszt wypożyczenia sukni z atelier MOONS wynosi 50% wartości danego modelu. Ponieważ dostępne u nas modele pokazowe występują w rozmiarze 38, do ceny wypożyczenia doliczany jest koszt ewentualnych zmian/ dopasowania sukni dla Panny Młodej (jeśli takie są potrzebne). Przy wypożyczeniu podpisujemy Umowę Wypożyczenia, która zawiera wszystkie warunki, w tym informację o użytkowaniu i zwrocie.
Suknie MOONS najlepiej i najkorzystniej prezentują się z bielizną bezszwową, gładką, w kolorze ecru/cielistym. Jako atelier współpracujemy z Li Parie, siecią sklepów z ekskluzywną bielizną, w której dla naszych Panien Młodych specjalnie przygotowana została 7% zniżka, a panie gorseciarki fachowo doradzą i dobiorą najlepsze rozwiązania.
W kolekcjach MOONS znajdują się modele umożliwiające noszenie je przez Panie w ciąży (np. omodele z podwyższonym stanem) oraz takiej, które odpowiednio zmodyfikowane doskonale spełnią rolę ciążowej sukni ślubnej.

Oprócz sukni ślubnych projektujemy i szyjemy narzutki, wdzianka, chusty-płaszcze (m.in. żakardowe, wełniane, kaszmirowe), welony (na zamówienie, typ welonu dobieramy do wybranego modelu sukni), jedwabne turbany.

W atelier posiadamy także biżuterię i dodatki zaprzyjaźnionych z MOONS marek; Decolove (misternie zdobione, ręcznie wykonywane tiary, korony, spinki), C by Cosima Borawska (niepowtarzalne, wykonywane ręcznie, w pojedynczych egzemplarzach, opaski z elementami jedwabiu,), Rosa Gold Chains (subtelna biżuteria o współczesnych formach), Wasze Obrączki (najbardziej osobiste obrączki świata, wykonywane w znakomitej warszawskiej pracowni złotniczej).

ATELIER | ZAMÓWIENIA
maria@moons-varsovie.com
+48 500 170 627

PR | MEDIA
magdalena@moons-varsovie.com
+48 502 761 047

ZAPRASZAMY
poniedziałki, środy, piątki 9:00 - 16:00
wtorki, czwartki 9:00 - 21:00
wybrane soboty 9:00 - 15:00