MOONS to nie tylko sposób myślenia o estetyce ślubnej, ale też miejsce do którego serdecznie Was zapraszamy.  Projektując nasze atelier zależało nam, by stworzyć inspirującą przestrzeń, w której będziemy mogły się z Wami spotkać, napić naparu z imbiru, poznać Was, dowiedzieć się, co lubcie i jakie jesteście.

Wystarczy, że do nas zadzwonicie lub napiszecie. Ustalimy dogodny dzień i godzinę spotkania, zarezerwujemy czas wyłącznie dla Was. Z bliska zobaczycie, jaka estetyka najbliższa jest naszemu sercu. Podczas pierwszego spotkania będziemy zachęcały Was do przymierzenia wielu ze wszystkich dostępnych aktualnie modeli. Wspólnie wybierzemy najlepsze kroje, fasony, długości.

Wizyta w naszym atelier jest bezpłatna. Jeśli będziecie potrzebowały jeszcze jednego spotkania, by ponownie przymierzyć nasze sukienki, wówczas opłata za spotkanie wynosi 200 zł.

Nieoceniona także okaże się obecność osoby, której ufacie; jej gustowi i intuicji. Zachęcamy byście na pierwszą wizytę zaprosiły Waszą Mamę lub bliską przyjaciółkę.

Wszystkie suknie, które będziecie mierzyły u nas w atelier są gotowymi modelami w rozmiarze 38. Taki orientacyjny numer pozwoli nam na ustalenie Waszego rozmiaru. Podczas zapoznawania się z sukniami MOONS wysłuchamy wszystkich Waszych pytań, wyobrażeń oraz sugestii. Z przyjemnością zaproponujemy odpowiednie rozwiązania.

Abyście mogły w pełni cieszyć się przymiarkami poprosimy Was o przyniesienie ze sobą na pierwsze spotkanie gładkiej bielizny (cielistej lub ecru) i – jeśli to możliwe - butów o docelowej wysokości obcasa. Zależy nam, by mieć pewność, że wszystko stworzy idealną całość. Istotne będzie także byście podczas pierwszej przymiarki (modelowanie sukni z naszą krawcową) miały na sobie już dokładnie tę bieliznę i te buty, które założycie w dzień Waszego ślubu.

Jeśli zauroczy Was któryś z modeli MOONS, oraz gdy będziecie pewne, że to właśnie nam chcecie powierzyć szycie swojej  sukni, wówczas przystąpimy do realizacji projektu. Po podpisaniu umowy zbierzemy dokładną miarę, omówimy wszelkie szczegóły. W ustalonym wspólnie terminie spotkamy się ponownie i wraz z naszą krawcową wymodelujemy - podczas jednej lub dwóch przymiarek - przygotowywaną specjalnie dla Was suknię. Po odbiór gotowego modelu umówimy się w dogodnym dla Was i dla nas terminie; zwykle zależy nam, by suknię przekazać Pannie Młodej 7-10 dni przed ślubem.

Wiemy jednak, że w Waszym życiu mogą pojawiać się różne sytuacje i gotowe jesteśmy sprostać nawet najbardziej nietypowym terminom. Wykonujemy usługi „szycia expressowego” - dla Panien Młodych, które decyzję o szyciu sukni MOONS podejmują na krócej niż 2 miesiące przed datą ślub, oraz usługi szycia w „trybie weekendowym”, który jest szczególnie dogodny dla osób mieszkających zagranicą lub w dużej odległości od naszej warszawskiej pracowni.


 

ATELIER | ZAMÓWIENIA
maria@moons-varsovie.com
+48 500 170 627

PR | MEDIA
magdalena@moons-varsovie.com
+48 502 761 047

ZAPRASZAMY
poniedziałki, środy, piątki 9:00 - 16:00
wtorki, czwartki 9:00 - 21:00
wybrane soboty 9:00 - 15:00